Czym przeprowadzać prace ziemne ?

Roboty ziemne to szeroki zakres prac, które polegają na przygotowaniu terenu pod budowę, rekultywacji terenów zdegradowanych lub przygotowaniu terenów pod inwestycje. Oto kilka przykładów maszyn i sprzętu, które są stosowane w przeprowadzaniu prac ziemnych: Wybór maszyny zależy od rodzaju i wielkości prac ziemnych, jakie są do wykonania.

Transport materiałów sypkich

Nasza kruszarnia obok oferty sprzedaży wyselekcjonowanych kruszyw oferuje transport materiałów sypkich zakupionych u Nas a także w innych miejscach. Posiadamy nowoczesne, sprawne i pojemne wywrotki przystosowane do przewozy różnego rodzaju materiałów sypkich jak gleba, piasek, żwir, pofrez, gruz, kamienie, pyły i wiele innych. Zadzwoń i sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie. Zapraszamy !

Sprzedaż żwiru płukanego

Nasza kruszarnia oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową żwiru płukanego. Na placu mamy dostępnych od ręki wiele ton materiału. Dodatkowym atutem naszej oferty jest możliwość zamówienia żwiru w raz z transportem pod wskazany adres. Posiadamy własne wywrotki przystosowane do transportu materiałów sypkich. Zapraszamy do kontaktu.